Lot paralotnią z akrobacjami – Beskid Wyspowy

zł599.00
Tax included
Number of people
Filming
OFF-ROAD driving to starting place
Quantity
Available immediately

Zapraszamy na lot widokowy paralotnią w najbliższych okolicach Krakowa!

Lot paralotnią nad Beskidem Wyspowym to wyjątkowy prezent dla każdego pragnącego oderwać się od rutyny i codzienności. Lot odbywa się z doświadczonym pilotem w tandemie, na certyfikowanej paralotni dwumiejscowej. Jest to lot widokowy paralotnią z dodatkową dawką adrenaliny, dzięki wykonywanym przez współpracujących z nami najlepszych pilotów w Polsce elementom podniebnej akrobatyki.

 

Safe shopping

 

Free delivery from 300 zł

 

14 days for return

Lot paralotnią to doskonały sposób poznania kawałka nieba, ujrzenia znanych zakątków z innej perspektywy oraz sprawienia sobie lub bliskiej osobie niezwykłej pamiątki na całe życie – fantastycznych wspomnień!

Piękny Beskid Wyspowy pozwala na loty paralotnią z widokiem na góry i Kraków w oddali. Gdy jest dobra widoczność pięknie widać Tarty, Gorce, Babią Górę, Dobczyce, Myślenice oraz Kraków.

Lot paralotnią z akrobacjami w Beskidzie Wyspowym to lot uzupełniony dodatkowo o elementy akrobatyki powietrznej. Początek i koniec przebiega tak samo jak w locie widokowym, lecz sam lot jest bardziej dynamiczny, dlatego może trwać nieco krócej (6-15 min). Zabezpieczony uprzężami pasażer doświadcza figur akrobacyjnych takich jak wingover, spirala, lub SAT.

Loty z widokiem na góry i Kraków w oddali odbywają się, w zależności od warunków pogodowych, ze startowisk paralotniowych znajdujących się na szczytach gór:

● Ciecień (miejscowość Wiśniowa) – 45 km od Krakowa
● Śnieżnica (m. Kasina Wielka) – 50 km od Krakowa
● Szczebel (m. Mszana Dolna) – 55 km od Krakowa
● Żar (m. Międzybrodzie Żywieckie) – 80 km od Krakowa

O wyborze konkretnego miejsca decydujemy dzień przed umówionym terminem lotu, po dokładnej analizie najświeższych prognoz pogody. Danego dnia latamy zwykle tylko w jednej lokalizacji. Doświadczony pilot, towarzyszący podczas lotu widokowego paralotnią w tandemie, pozwoli uczestnikowi spojrzeć na świat z zupełnie innej perspektywy. Podniebne atrakcje trwać będą około 6 do 15 minut, w zależności od warunków pogodowych oraz samopoczucia pasażera. Na miejscu istnieje możliwość przedłużenia czasu trwania lotu za dodatkową opłatą, o ile warunki pogodowe będą sprzyjające.

Miejsce usługi:
Beskid Wyspowy (teren leżący między Kraków, Nowy Targ, Żywiec i Nowy Sącz)

Warunki pogodowe:
Pogoda ma wpływ na realizację usługi. Brak opadów i silnego wiatru, to warunek konieczny.

Czas trwania lotu:
Około 6-15 minut

Rezerwacja:
1-2 dni przed wybraną datą lotu. Dane kontaktowe widoczne będą na zakupionym Voucherze.

Okres ważności:
12 miesięcy od dnia nabycia

Dodatkowe informacje:
Usługa sezonowa: Marzec-Październik. Dostępność od poniedziałku do niedzieli od wschodu do zachodu słońca. W razie nieodpowiednich warunków atmosferycznych loty nie przepadają i zostaną przeniesione na inny termin.

Odzież:
Zalecamy wygodny i niekrępujący ruchów strój sportowy dostosowany do aktualnej pogody. Obowiązkowe długie spodnie i buty z dobrą nie ślizgającą się podeszwą (najlepiej buty trekkingowe lub górskie)

W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości zachęcamy do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami – FAQ.

Data sheet

Place
Beskid Wyspowy
Product type
Voucher for a paragliding flight with acrobatics

You might also like