cart9 0 Cart
3 Account
Contact us
4 Info

Acrobatic Tandem Flight

There are 2 products.

Showing 1-2 of 2 item(s)

Active filters

Lot paralotnią z akrobacjami – Beskid Wyspowy

Zapraszamy na lot widokowy paralotnią w najbliższych okolicach Krakowa!

Lot paralotnią nad Beskidem Wyspowym to wyjątkowy prezent dla każdego pragnącego oderwać się od rutyny i codzienności. Lot odbywa się z doświadczonym pilotem w tandemie, na certyfikowanej paralotni dwumiejscowej. Jest to lot widokowy paralotnią z dodatkową dawką adrenaliny, dzięki wykonywanym przez współpracujących z nami najlepszych pilotów w Polsce elementom podniebnej akrobatyki.

Price zł699.00

  Lot akrobatyczny z widokiem na Tatry – Słowacja

  Zapraszamy na lot akrobatyczny paralotnią z niezapomnianymi widokami na Tatry! Odkryj z nami magię tych gór i poczuj wolność i przestrzeń jaką daje tylko latanie!

  Lot akrobatyczny paralotnią z widokiem na Tatry to wyjątkowy pomysł na prezent klasy Premium zarówno dla miłośników gór jak i każdego pragnącego oderwać się od rutyny i codzienności. Loty paralotnią w najbliższym sąsiedztwie Tatr są czymś absolutnie wyjątkowym również dlatego, iż pogoda pozwalająca na bezpieczne latanie w tej lokalizacji występuje kilka do kilkanaście razy do roku. Niewielu szczęśliwcom dane jest doświadczać tego typu podniebnej atrakcji. Lot akrobatyczny to lot  z dodatkową dawką adrenaliny, dzięki wykonywanym przez współpracujących z nami najlepszych pilotów w Polsce elementom podniebnej akrobatyki.

  Price zł899.00

   Shopping Cart

   Cart is empty

   Search

   You can try some popular tags here:
   Account

   Skontaktuj się z nami


   GringoFly
   ul. Jana Styki 15
   31-303 Kraków
   Polska

   +48 510 521 005

   info@gringofly.com

   Account

   No account?
   Create one here