cart9 0 Cart
3 Account
Contact us
4 Info
Jak wybrać rozmiar paralotni UP Paragliders
Posted by   |  01/28/2024 00:00:00   |   0 Comments
Jak wybrać rozmiar paralotni UP Paragliders

Rozmiar paralotni UP Paragliders – jak wybrać

Aby pomóc Ci wybrać rozmiar skrzydła UP, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom, oto cytat od Franty, szefa działu R&D w UP:

"Pierwsza rada: Jeśli znajdujesz się w środkowej trzeciej części zakresu wagi (dla danego rozmiaru), to jest to odpowiedni rozmiar dla Ciebie. Skrzydło jest zoptymalizowane do latania z wagą w środku zakresu wagi.

Druga rada: Jeśli wahasz się między dwoma rozmiarami i zastanawiasz się, czy powinieneś latać na mniejszym rozmiarze w górnej trzeciej części zakresu wagi, czy na większym w dolnej trzeciej części zakresu wagi, postępuj następująco: Doświadczeni piloci powinni po prostu wybrać to, do czego są przyzwyczajeni.

Jeśli generalnie preferujesz większe obciążenie niż mniejsze, wybierz mniejszy rozmiar. Jeśli wolisz większe skrzydło, nie ma problemu z lataniem na większym rozmiarze, to naprawdę kwestia preferencji. Skrzydło nadal będzie szybkie, a sterowanie precyzyjne.

Jeśli posiadałeś skrzydło UP z poprzedniej generacji (do i włącznie z Summit XC, Trango XC, Kantega XC i Edge lub którykolwiek z modeli Targa) i szukasz wzmocnionej, bardziej precyzyjnej i ostrzejszej obsługi, będziesz chciał latać w górnej części zakresu wagi. Jeśli chcesz, aby było bliżej uczucia poprzednika, możesz woleć wybrać większy rozmiar. Podobnie, jeśli głównie latałeś na nizinach i wahasz się między dwoma rozmiarami, możesz chcieć wybrać większy. To samo dotyczy pilotów przechodzących na wyższą klasę, z LTF B na LTF C.

Jako zespół R&D w UP, naszą filozofią jest zachowanie wszystkich cech serii skrzydeł, do których ludzie przywykli, a następnie dodanie naszego wkładu, aby uczynić je jeszcze lepszymi. To podejście opiera się na dobrej zarządzaniu wiedzą i pomaga linii produktów i rozwijać się marce. Pomaga także w utrzymaniu zadowolenia istniejących klientów, dając im poczucie komfortu, do którego przywykli, jednocześnie zdobywając nowych klientów poprzez dodanie nowego dotyku."

Jan Rentowski, założyciel i instruktor GringoFLy dodaje: "dobierając rozmiar paralotni UP, celujemy w przedział od środka zakresu wagowego, do 5 kg do górnej granicy."

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url with http://)
* Comment:
Type Code

Shopping Cart

Cart is empty

Search

You can try some popular tags here:
Account

Skontaktuj się z nami


GringoFly
ul. Jana Styki 15
31-303 Kraków
Polska

+48 510 521 005

info@gringofly.com

Account

No account?
Create one here