cart9 0 Cart
3 Account
Contact us
4 Info

Filter By

Price

Price

 • zł99.00 - zł899.00

Place

Place

Buy a flight

Give your loved ones unforgettable moments!
The GringoFly Gift Voucher is valid all year round!

There are 10 products.

Showing 1-10 of 10 item(s)

Active filters

Lot widokowy paralotnią – Pińczów

Zapraszamy na lot widokowy paralotnią w najbliższych okolicach Krakowa!

Lot paralotnią nad Pińczowem to wyjątkowy prezent dla każdego pragnącego oderwać się od rutyny i codzienności. Lot odbywa się z doświadczonym pilotem w tandemie, na certyfikowanej paralotni dwumiejscowej. Jest to spokojny widokowy lot, który zapozna Cię z tym wspaniałym sportem i niezwykła okazja, by spojrzeć na świat z zupełnie innej perspektywy. Start odbywa się na terenie Aeroklubu Regionalnego w Pińczowie przy użyciu specjalnej wyciągarki paralotniowej.

W pobliżu Pińczowa znajdziesz wiele atrakcji turystycznych wartych obejrzenia, a w samym mieście bardzo dobrą infrastrukturę gastronomiczną. Po locie możesz np. popływać na kajakach i odpocząć na plaży zalewu lub rzeki.

Price zł300.00

  Lot widokowy paralotnią – Beskid Wyspowy

  Zapraszamy na lot widokowy paralotnią w najbliższych okolicach Krakowa!

  Lot paralotnią nad Beskidem Wyspowym to wyjątkowy prezent dla każdego pragnącego oderwać się od rutyny i codzienności. Lot odbywa się z doświadczonym pilotem w tandemie, na certyfikowanej paralotni dwumiejscowej. Jest to spokojny widokowy lot, który zapozna Cię z tym wspaniałym sportem i niezwykła okazja, by spojrzeć na świat z zupełnie innej perspektywy.

  Price zł599.00

   Lot paralotnią z akrobacjami – Beskid Wyspowy

   Zapraszamy na lot widokowy paralotnią w najbliższych okolicach Krakowa!

   Lot paralotnią nad Beskidem Wyspowym to wyjątkowy prezent dla każdego pragnącego oderwać się od rutyny i codzienności. Lot odbywa się z doświadczonym pilotem w tandemie, na certyfikowanej paralotni dwumiejscowej. Jest to lot widokowy paralotnią z dodatkową dawką adrenaliny, dzięki wykonywanym przez współpracujących z nami najlepszych pilotów w Polsce elementom podniebnej akrobatyki.

   Price zł699.00

    Lot akrobatyczny z widokiem na Tatry – Słowacja

    Zapraszamy na lot akrobatyczny paralotnią z niezapomnianymi widokami na Tatry! Odkryj z nami magię tych gór i poczuj wolność i przestrzeń jaką daje tylko latanie!

    Lot akrobatyczny paralotnią z widokiem na Tatry to wyjątkowy pomysł na prezent klasy Premium zarówno dla miłośników gór jak i każdego pragnącego oderwać się od rutyny i codzienności. Loty paralotnią w najbliższym sąsiedztwie Tatr są czymś absolutnie wyjątkowym również dlatego, iż pogoda pozwalająca na bezpieczne latanie w tej lokalizacji występuje kilka do kilkanaście razy do roku. Niewielu szczęśliwcom dane jest doświadczać tego typu podniebnej atrakcji. Lot akrobatyczny to lot  z dodatkową dawką adrenaliny, dzięki wykonywanym przez współpracujących z nami najlepszych pilotów w Polsce elementom podniebnej akrobatyki.

    Price zł899.00

     Lot z widokiem na Tatry – Słowacja

     Zapraszamy na lot paralotnią z niezapomnianymi widokami na Tatry! Odkryj z nami magię tych gór i poczuj wolność i przestrzeń jaką daje tylko latanie!

     Lot paralotnią z widokiem na Tatry to wyjątkowy pomysł na prezent klasy Premium zarówno dla miłośników gór jak i każdego pragnącego oderwać się od rutyny i codzienności. Loty paralotnią w najbliższym sąsiedztwie Tatr są czymś absolutnie wyjątkowym również dlatego, iż pogoda pozwalająca na bezpieczne latanie w tej lokalizacji występuje kilka do kilkanaście razy do roku. Niewielu szczęśliwcom dane jest doświadczać tego typu podniebnej atrakcji.

     Price zł799.00

      Shopping Cart

      Cart is empty

      Search

      You can try some popular tags here:
      Account

      Skontaktuj się z nami


      GringoFly
      ul. Jana Styki 15
      31-303 Kraków
      Polska

      +48 510 521 005

      info@gringofly.com

      Account

      No account?
      Create one here