cart9 0 Cart
3 Account
Contact us
4 Info

Filter By

Price

Price

 • zł99.00 - zł899.00

Place

Place

Buy a flight

Give your loved ones unforgettable moments!
The GringoFly Gift Voucher is valid all year round!

There are 12 products.

Showing 1-12 of 12 item(s)

Active filters

Lot widokowy paralotnią – Pińczów

Zapraszamy na lot widokowy paralotnią w najbliższych okolicach Krakowa!

Lot paralotnią nad Pińczowem to wyjątkowy prezent dla każdego pragnącego oderwać się od rutyny i codzienności. Lot odbywa się z doświadczonym pilotem w tandemie, na certyfikowanej paralotni dwumiejscowej. Jest to spokojny widokowy lot, który zapozna Cię z tym wspaniałym sportem i niezwykła okazja, by spojrzeć na świat z zupełnie innej perspektywy. Start odbywa się na terenie Aeroklubu Regionalnego w Pińczowie przy użyciu specjalnej wyciągarki paralotniowej.

W pobliżu Pińczowa znajdziesz wiele atrakcji turystycznych wartych obejrzenia, a w samym mieście bardzo dobrą infrastrukturę gastronomiczną. Po locie możesz np. popływać na kajakach i odpocząć na plaży zalewu lub rzeki.

Price zł300.00

  Lot widokowy paralotnią – Beskid Wyspowy

  Zapraszamy na lot widokowy paralotnią w najbliższych okolicach Krakowa!

  Lot paralotnią nad Beskidem Wyspowym to wyjątkowy prezent dla każdego pragnącego oderwać się od rutyny i codzienności. Lot odbywa się z doświadczonym pilotem w tandemie, na certyfikowanej paralotni dwumiejscowej. Jest to spokojny widokowy lot, który zapozna Cię z tym wspaniałym sportem i niezwykła okazja, by spojrzeć na świat z zupełnie innej perspektywy.

  Price zł599.00

   Lot paralotnią z akrobacjami – Beskid Wyspowy

   Zapraszamy na lot widokowy paralotnią w najbliższych okolicach Krakowa!

   Lot paralotnią nad Beskidem Wyspowym to wyjątkowy prezent dla każdego pragnącego oderwać się od rutyny i codzienności. Lot odbywa się z doświadczonym pilotem w tandemie, na certyfikowanej paralotni dwumiejscowej. Jest to lot widokowy paralotnią z dodatkową dawką adrenaliny, dzięki wykonywanym przez współpracujących z nami najlepszych pilotów w Polsce elementom podniebnej akrobatyki.

   Price zł699.00

    Lot akrobatyczny z widokiem na Tatry – Słowacja

    Zapraszamy na lot akrobatyczny paralotnią z niezapomnianymi widokami na Tatry! Odkryj z nami magię tych gór i poczuj wolność i przestrzeń jaką daje tylko latanie!

    Lot akrobatyczny paralotnią z widokiem na Tatry to wyjątkowy pomysł na prezent klasy Premium zarówno dla miłośników gór jak i każdego pragnącego oderwać się od rutyny i codzienności. Loty paralotnią w najbliższym sąsiedztwie Tatr są czymś absolutnie wyjątkowym również dlatego, iż pogoda pozwalająca na bezpieczne latanie w tej lokalizacji występuje kilka do kilkanaście razy do roku. Niewielu szczęśliwcom dane jest doświadczać tego typu podniebnej atrakcji. Lot akrobatyczny to lot  z dodatkową dawką adrenaliny, dzięki wykonywanym przez współpracujących z nami najlepszych pilotów w Polsce elementom podniebnej akrobatyki.

    Price zł899.00

     Lot z widokiem na Tatry – Słowacja

     Zapraszamy na lot paralotnią z niezapomnianymi widokami na Tatry! Odkryj z nami magię tych gór i poczuj wolność i przestrzeń jaką daje tylko latanie!

     Lot paralotnią z widokiem na Tatry to wyjątkowy pomysł na prezent klasy Premium zarówno dla miłośników gór jak i każdego pragnącego oderwać się od rutyny i codzienności. Loty paralotnią w najbliższym sąsiedztwie Tatr są czymś absolutnie wyjątkowym również dlatego, iż pogoda pozwalająca na bezpieczne latanie w tej lokalizacji występuje kilka do kilkanaście razy do roku. Niewielu szczęśliwcom dane jest doświadczać tego typu podniebnej atrakcji.

     Price zł799.00

      Gift Coupon

      A gift certificate is the easiest way to make a successful gift.

      Instantly and remotely - pay online and receive an email with a gift certificate.

      Do you want to surprise someone for a birthday, name day, anniversary or simply make the recipient appreciate your gesture?

      You do not know what to buy to meet the tastes of the recipient?

      Let the person with the gift certificate decide for themselves what they want to buy.

      The GringoFly gift voucher is valid for the entire year and can be used to settle all or part of each of the services or products we offer available on gringofly.com

      Price zł500.00

       Shopping Cart

       Cart is empty

       Search

       You can try some popular tags here:
       Account

       Skontaktuj się z nami


       GringoFly
       ul. Jana Styki 15
       31-303 Kraków
       Polska

       +48 510 521 005

       info@gringofly.com

       Account

       No account?
       Create one here