cart9 0 Cart
3 Account
Contact us
4 Info
  Lot widokowy paralotnią – Pińczów

  Video

  Click on a thumbnail to load the video

  • Lot widokowy paralotnią – Pińczów video
  • Lot widokowy paralotnią – Pińczów video

  Lot widokowy paralotnią – Pińczów

  Zapraszamy na lot widokowy paralotnią w najbliższych okolicach Krakowa!

  Lot paralotnią nad Pińczowem to wyjątkowy prezent dla każdego pragnącego oderwać się od rutyny i codzienności. Lot odbywa się z doświadczonym pilotem w tandemie, na certyfikowanej paralotni dwumiejscowej. Jest to spokojny widokowy lot, który zapozna Cię z tym wspaniałym sportem i niezwykła okazja, by spojrzeć na świat z zupełnie innej perspektywy. Start odbywa się na terenie Aeroklubu Regionalnego w Pińczowie przy użyciu specjalnej wyciągarki paralotniowej.

  W pobliżu Pińczowa znajdziesz wiele atrakcji turystycznych wartych obejrzenia, a w samym mieście bardzo dobrą infrastrukturę gastronomiczną. Po locie możesz np. popływać na kajakach i odpocząć na plaży zalewu lub rzeki.

  Number of people
  Filming
  zł300.00
  Tax included
  Quantity
  Available immediately

  Darmowa dostawa od 500zł

  Lot paralotnią to doskonały sposób poznania kawałka nieba, ujrzenia znanych zakątków z innej perspektywy oraz sprawienia sobie lub bliskiej osobie niezwykłej pamiątki na całe życie – fantastycznych wspomnień!

  Latamy na terenie Aeroklubu Regionalnego w Pińczowie. Jest to przepięknie położone miejsce między zalewem w Pińczowie a meandrami rzeki Nidy. Tutaj nie tylko zasmakujesz latania, ale poznasz wspaniałych ludzi, miło spędzisz czas i odpoczniesz od codziennego zgiełku w bliskim kontakcie z naturą.

  Przy odpowiednich warunkach pogodowych możliwe są również tzw. loty żaglowe na znanym i popularnym wśród paralotniarzy Garbie Pińczowskim

  Doświadczony pilot, towarzyszący podczas lotu widokowego paralotnią w tandemie, pozwoli uczestnikowi spojrzeć na świat z zupełnie innej perspektywy. Podniebne atrakcje trwać będą około 5 do 10 minut, w zależności od warunków pogodowych a lądowanie odbywa się w tym samym miejscu z którego wcześniej startowaliśmy.

  Miejsce usługi:
  Teren Aeroklubu Regionalnego w Pińczowie (między Krakowem a Kielcami)

  Centralne położenie Aeroklubu blisko Kielc i Krakowa, okolica urzekająca pięknem krajobrazu od wielu lat przyciąga pilotów nie tylko z okolicznych miast, lecz również z Warszawy, Rzeszowa, Łodzi, Częstochowy i Katowic. Lokalizacja lotniska tuż obok znanego paralotniarzom „garbu Pińczowskiego”, z którego wykonywane są regularnie dalekie przeloty, w tym rekordowe nawet powyżej 200 km, pozwala nam tam latać zarówno w lotach za wyciągarką jak i z garbu, w warunkach górskich. Ta świetna lokalizacja w województwie świętokrzyskim pozwala na wygodny dojazd z następujących aglomeracji miejskich:

  ● Kielce – 45 minut jazdy samochodem
  ● Kraków, Tarnów – ok 1 godzina 15 minut jazdy
  ● Katowice, Częstochowa, Rzeszów, Nowy Sącz – niespełna 2 godziny
  ● Warszawa, Łódź – ok. 2,5 godziny

  Warunki pogodowe:
  Pogoda ma wpływ na realizację usługi. Brak opadów i silnego wiatru, to warunek konieczny.

  Czas trwania lotu:
  Około 5-10 minut

  Rezerwacja:
  1-2 dni przed wybraną datą lotu. Dane kontaktowe widoczne będą na zakupionym Voucherze.

  Okres ważności:
  12 miesięcy od dnia nabycia

  Dodatkowe informacje:
  Usługa sezonowa: Kwieceiń-Październik. Dostępność od poniedziałku do niedzieli od wschodu do zachodu słońca. W razie nieodpowiednich warunków atmosferycznych loty nie przepadają i zostaną przeniesione na inny termin.

  Odzież:
  Zalecamy wygodny i niekrępujący ruchów strój sportowy dostosowany do aktualnej pogody. Obowiązkowe długie spodnie i buty z dobrą nie ślizgającą się podeszwą (najlepiej buty trekkingowe lub górskie)

  W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości zachęcamy do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami – FAQ.

  Data sheet

  Place
  Pińczów
  Product type
  Voucher for a sightseeing paragliding flight

  Specific References

  No customer reviews for the moment.

  Shopping Cart

  Cart is empty

  Search

  You can try some popular tags here:
  Account

  Skontaktuj się z nami


  GringoFly
  ul. Jana Styki 15
  31-303 Kraków
  Polska

  +48 510 521 005

  info@gringofly.com

  Account

  No account?
  Create one here