cart9 0 Cart
3 Account
Contact us
4 Info
  Lot akrobatyczny z widokiem na Tatry – Słowacja

  Video

  Click on a thumbnail to load the video

  • Lot akrobatyczny z widokiem na Tatry – Słowacja video
  • Lot akrobatyczny z widokiem na Tatry – Słowacja video

  Lot akrobatyczny z widokiem na Tatry – Słowacja

  Zapraszamy na lot akrobatyczny paralotnią z niezapomnianymi widokami na Tatry! Odkryj z nami magię tych gór i poczuj wolność i przestrzeń jaką daje tylko latanie!

  Lot akrobatyczny paralotnią z widokiem na Tatry to wyjątkowy pomysł na prezent klasy Premium zarówno dla miłośników gór jak i każdego pragnącego oderwać się od rutyny i codzienności. Loty paralotnią w najbliższym sąsiedztwie Tatr są czymś absolutnie wyjątkowym również dlatego, iż pogoda pozwalająca na bezpieczne latanie w tej lokalizacji występuje kilka do kilkanaście razy do roku. Niewielu szczęśliwcom dane jest doświadczać tego typu podniebnej atrakcji. Lot akrobatyczny to lot  z dodatkową dawką adrenaliny, dzięki wykonywanym przez współpracujących z nami najlepszych pilotów w Polsce elementom podniebnej akrobatyki.

  Number of people
  Filming
  zł899.00
  Tax included
  Quantity
  Available immediately

  Lot akrobatyczny paralotnią z widokiem na Tatry to doskonały sposób poznania tego jakże wyjątkowego kawałka ziemi i nieba oraz sprawienia sobie lub bliskiej osobie niezwykłej pamiątki na całe życie – fantastycznych wspomnień!

  Lot odbywa się z doświadczonym pilotem w tandemie, na certyfikowanej paralotni dwumiejscowej. Jest to lot widokowy paralotnią z dodatkową dawką adrenaliny, dzięki wykonywanym przez współpracujących z nami najlepszych pilotów w Polsce elementom podniebnej akrobatyki.

  W związku z zakazem startów i lądowań na terenie Tatrzańskiego Parku Narodowego startujemy zawsze po stronie Słowackiej. Loty odbywają się w miejscowości Lendak na wschodnim skraju Tatr. Przy sprzyjających warunkach meteorologicznych wykonujemy przelot w Tatry Bielskie oraz Tatry Wysokie (okolice Łomnicy). Lot w Tatrach wymaga doboru idealnych warunków pogodowych, stąd ilość dni lotnych jest tu mocno ograniczona. Najbardziej sprzyjające warunki występują tu jesienią w okresie od września do listopada.

  Lot trwa zwykle od 10 do 20 minut. Czas lotu uzależniony jest od warunków atmosferycznych oraz wagi i samopoczucia pasażera. Wykonywanie podniebnych akrobacji wiąże się z szybką utratą wysokości i może wpłynąć na skrócenie czasu lotu do około 6 minut. Na miejscu istnieje możliwość przedłużenia czasu trwania lotu, o ile warunki pogodowe będą sprzyjające. W przypadku lotu akrobacyjnego krótszego niż 6 minut lot jest powtarzany.

  Zalecane jest wykupienie ubezpieczenia na dzień lotu, ponieważ Polskie ubezpieczenie na Słowacji nie obowiązuje.

  Miejsce usługi:
  Lendak (Słowacja, ok 30 minut drogi z Zakopane lub Poprad)

  Warunki pogodowe:
  Pogoda ma wpływ na realizację usługi. Brak opadów i silnego wiatru, to warunek konieczny.

  Czas trwania lotu:
  Około 10-20 minut

  Rezerwacja:
  1-2 dni przed wybraną datą lotu. Dane kontaktowe widoczne będą na zakupionym Voucherze.

  Okres ważności:
  12 miesięcy od dnia nabycia

  Dodatkowe informacje:
  Usługa sezonowa: Kwiecień-Listopad. Dostępność od poniedziałku do niedzieli od wschodu do zachodu słońca. W razie nieodpowiednich warunków atmosferycznych loty nie przepadają i zostaną przeniesione na inny termin.

  Odzież:
  Zalecamy wygodny i niekrępujący ruchów strój sportowy dostosowany do aktualnej pogody. Obowiązkowe długie spodnie i buty z dobrą nie ślizgającą się podeszwą (najlepiej buty trekkingowe lub górskie)

  W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości zachęcamy do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami – FAQ.

  Data sheet

  Place
  Tatry – Słowacja
  Product type
  Voucher for a paragliding flight with acrobatics

  Specific References

  No customer reviews for the moment.

  Shopping Cart

  Cart is empty

  Search

  You can try some popular tags here:
  Account

  Skontaktuj się z nami


  GringoFly
  ul. Jana Styki 15
  31-303 Kraków
  Polska

  +48 510 521 005

  info@gringofly.com

  Account

  No account?
  Create one here