cart9 0 Cart
3 Account
Contact us
4 Info

Jazda OFF-ROAD na miejsce startu

Dodatkowa super atrakcja dostępna wyłącznie dla klientów GringoFly posiadających ważny kupon na lot paralotnią w górach Beskidu Wyspowego!

Możliwa do wykupienie jedynie w pakiecie z lotem w Beskidzie Wyspowym!

Number of people
zł99.00
Tax included
Quantity
Available immediately

Darmowa dostawa od 500zł

Jazda OFF-ROAD na miejsce startu to około 30 minut hardcorowej jazdy bez trzymanki pod górę po błocie i kamieniach. Dysponujemy specjalnie przystosowanymi do tego celu samochodami z napędem 4x4. Dajemy naszym klientom wyjątkową możliwość skorzystania z takiej atrakcji – niedostępnej nigdzie indziej – jako alternatywę dla około godzinnego marszu pod górę.

Wszystkim osobom dysponującym kuponem na lot widokowy lub akrobatyczny paralotnią w Beskidzie Wyspowym sugerujemy dokupienie tej dodatkowej atrakcji, gdyż jest to nie tylko świetna zabawa ale również rozwiązuje problem z logistyką w lokalizacjach w których latamy. W dniu lotu spotykamy się z klientami na lądowisku, które znajduje się u podnóża góry z której danego dnia planujemy latać. Skorzystanie z jazdy OFF-ROAD umożliwia pozostawienie samochodu oraz ewentualnych osób towarzyszących na dole w miejscu spotkania, podczas gdy śmiałkowie zamierzający z nami latać wyjeżdżają z nami na górę profesjonalnym samochodem terenowym. Największą jednak zaletą takiego rozwiązania jest to, że po wylądowaniu jesteście tuż obok swojego samochodu i osób towarzyszących, które z dołu mogły podziwiać cały przebieg lotu oraz lądowanie.

W razie pytań lub wątpliwości zachęcamy do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami FAQ.

Data sheet

Product type
Addition to the voucher to fly

Specific References

No customer reviews for the moment.

Shopping Cart

Cart is empty

Search

You can try some popular tags here:
Account

Skontaktuj się z nami


GringoFly
ul. Jana Styki 15
31-303 Kraków
Polska

+48 510 521 005

info@gringofly.com

Account

No account?
Create one here