Jazda OFF-ROAD na miejsce startu

zł79.00
Tax included
Number of people
Quantity
Available immediately

Dodatkowa super atrakcja dostępna wyłącznie dla klientów GringoFly posiadających ważny kupon na lot paralotnią w górach Beskidu Wyspowego!

Możliwa do wykupienie jedynie w pakiecie z lotem w Beskidzie Wyspowym!

 

Safe shopping

 

Free delivery from 300 zł

 

14 days for return

Jazda OFF-ROAD na miejsce startu to około 30 minut hardcorowej jazdy bez trzymanki pod górę po błocie i kamieniach. Dysponujemy specjalnie przystosowanymi do tego celu samochodami z napędem 4x4. Dajemy naszym klientom wyjątkową możliwość skorzystania z takiej atrakcji – niedostępnej nigdzie indziej – jako alternatywę dla około godzinnego marszu pod górę.

Wszystkim osobom dysponującym kuponem na lot widokowy lub akrobatyczny paralotnią w Beskidzie Wyspowym sugerujemy dokupienie tej dodatkowej atrakcji, gdyż jest to nie tylko świetna zabawa ale również rozwiązuje problem z logistyką w lokalizacjach w których latamy. W dniu lotu spotykamy się z klientami na lądowisku, które znajduje się u podnóża góry z której danego dnia planujemy latać. Skorzystanie z jazdy OFF-ROAD umożliwia pozostawienie samochodu oraz ewentualnych osób towarzyszących na dole w miejscu spotkania, podczas gdy śmiałkowie zamierzający z nami latać wyjeżdżają z nami na górę profesjonalnym samochodem terenowym. Największą jednak zaletą takiego rozwiązania jest to, że po wylądowaniu jesteście tuż obok swojego samochodu i osób towarzyszących, które z dołu mogły podziwiać cały przebieg lotu oraz lądowanie.

W razie pytań lub wątpliwości zachęcamy do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami FAQ.

Data sheet

Product type
Addition to the voucher to fly

You might also like