Lot widokowy motoparalotnią – Kraków, Dobczyce, Myślenice (15 min)

zł499.00
Tax included
Number of people
Filming
Quantity
Available immediately - shipping within 3 days

Zapraszamy na niezapomniany lot widokowy motoparalotnią w otoczeniu pięknego Zbiornika Dobczyckiego!

Lot motoparalotnią to doskonały sposób poznania kawałka nieba i ziemi, ujrzenia znanych zakątków z innej perspektywy oraz sprawienia sobie lub bliskiej osobie niezwykłej pamiątki na całe życie – fantastycznych wspomnień!

 

Safe shopping

 

Free delivery from 300 zł

 

14 days for return

Profesjonalna motoparalotnia dwumiejscowa, inaczej zwana trajką, pozwala na start z zupełnie płaskiego terenu. Dzięki zastosowaniu najnowszej generacji silnika lotniczego włoskiej marki Pollini uczestnik razem z doświadczonym pilotem motoparalotni klasy PPGG momentalnie wzbija się w powietrze, skąd roztaczają się zapierające dech w piersiach widoki na Zbiornik Dobczycki, pięknie usytułowany na wzgórzu zamek w Dobczycach oraz całą okolicę. Z powietrza podziwiamy również przepięknie wijące się koryto rzeki Raby nad którym odbywa się część lotu.

Loty motoparalotnią z widokiem na Dobczyce, Myślenice, góry i Kraków w oddali odbywają się z malowniczo położonych startowisk paralotniowych w najbliższej okolicy Krakowa. W zależności od warunków pogodowych danego dnia startujemy w Dobczycach lub w miejscowości Osieczany znajdującej się tuż obok Myślenic.

O wyborze konkretnego miejsca decydujemy dzień przed umówionym terminem lotu, po dokładnej analizie najświeższych prognoz pogody. Danego dnia latamy zwykle tylko w jednej lokalizacji od wschodu słońca do godziny 10:00 i ponownie od godziny 16:00 do zachodu słońca.

Miejsce usługi:
Kraków, Myślenice, Dobczyce

Warunki pogodowe:
Pogoda ma wpływ na realizację usługi. Brak opadów i silnego wiatru, to warunek konieczny.

Czas trwania lotu:
15 minut

Rezerwacja:
1-2 dni przed wybraną datą lotu. Dane kontaktowe widoczne będą na zakupionym Voucherze.

Okres ważności:
12 miesięcy od dnia nabycia

Dodatkowe informacje:
Usługa sezonowa: Marzec-Listopad. Dostępność od poniedziałku do niedzieli od wschodu do zachodu słońca. W razie nieodpowiednich warunków atmosferycznych loty nie przepadają i zostaną przeniesione na inny termin.

Odzież:
Zalecamy wygodny i niekrępujący ruchów strój sportowy dostosowany do aktualnej pogody. Obowiązkowe długie spodnie i buty z dobrą nie ślizgającą się podeszwą (najlepiej buty trekkingowe lub górskie)

W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości zachęcamy do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami – FAQ.

Data sheet

Place
Kraków, Dobczyce, Myślenice
Product type
Voucher for a sightseeing flight with a powered paraglider

You might also like