Lot widokowy paralotnią – Beskid Wyspowy

zł399.00
Tax included
Number of people
Quantity
Available immediately

Zapraszamy na lot widokowy paralotnią w najbliższych okolicach Krakowa!

Lot paralotnią nad Beskidem Wyspowym to wyjątkowy prezent dla każdego pragnącego oderwać się od rutyny i codzienności. Lot odbywa się z doświadczonym pilotem w tandemie, na certyfikowanej paralotni dwumiejscowej. Jest to spokojny widokowy lot, który zapozna Cię z tym wspaniałym sportem i niezwykła okazja, by spojrzeć na świat z zupełnie innej perspektywy.

Wishes

You can add wishes for the recipient/recipients
  • 250 char. max
 

Safe shopping

 

Free delivery

 

14 days for return

Lot paralotnią to doskonały sposób poznania kawałka nieba, ujrzenia znanych zakątków z innej perspektywy oraz sprawienia sobie lub bliskiej osobie niezwykłej pamiątki na całe życie – fantastycznych wspomnień!

Piękny Beskid Wyspowy pozwala na loty paralotnią z widokiem na góry i Kraków w oddali. Gdy jest dobra widoczność pięknie widać Tarty, Gorce, Babią Górę, Dobczyce, Myślenice oraz Kraków.

Loty z widokiem na góry i Kraków w oddali odbywają się, w zależności od warunków pogodowych, ze startowisk paralotniowych znajdujących się na szczytach gór:

● Ciecień (miejscowość Wiśniowa) – 45 km od Krakowa
● Śnieżnica (m. Kasina Wielka) – 50 km od Krakowa
● Szczebel (m. Mszana Dolna) – 55 km od Krakowa
● Żar (m. Międzybrodzie Żywieckie) – 80 km od Krakowa

O wyborze konkretnego miejsca decydujemy dzień przed umówionym terminem lotu, po dokładnej analizie najświeższych prognoz pogody. Danego dnia latamy zwykle tylko w jednej lokalizacji.

Doświadczony pilot, towarzyszący podczas lotu widokowego paralotnią w tandemie, pozwoli uczestnikowi spojrzeć na świat z zupełnie innej perspektywy. Podniebne atrakcje trwać będą około 10 do 20 minut, w zależności od warunków pogodowych oraz samopoczucia pasażera. Na miejscu istnieje możliwość przedłużenia czasu trwania lotu za dodatkową opłatą, o ile warunki pogodowe będą sprzyjające.

Miejsce usługi:
Beskid Wyspowy (teren leżący między Kraków, Nowy Targ, Żywiec i Nowy Sącz)

Warunki pogodowe:
Pogoda ma wpływ na realizację usługi. Brak opadów i silnego wiatru, to warunek konieczny.

Czas trwania lotu:
Około 10-20 minut

Rezerwacja:
1-2 dni przed wybraną datą lotu. Dane kontaktowe widoczne będą na zakupionym Voucherze.

Okres ważności:
12 miesięcy od dnia nabycia

Dodatkowe informacje:
Usługa sezonowa: Marzec-Październik. Dostępność od poniedziałku do niedzieli od wschodu do zachodu słońca. W razie nieodpowiednich warunków atmosferycznych loty nie przepadają i zostaną przeniesione na inny termin.

Odzież:
Zalecamy wygodny i niekrępujący ruchów strój sportowy dostosowany do aktualnej pogody. Obowiązkowe długie spodnie i buty z dobrą nie ślizgającą się podeszwą (najlepiej buty trekkingowe lub górskie)

W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości zachęcamy do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami – FAQ.

Data sheet

Place
Beskid Wyspowy
Product type
Voucher for a sightseeing paragliding flight

You might also like